Waarom is het topic in godsnaam verwijderd?
Het antwoord op die vraag geef je zelf:
Zal jij op een forum komen met allerlei spammers? Nee, dat dacht ik al.
Het topic verwijderen lost het probleem op langere termijn natuurlijk niet op. Wie weet wanneer het volgende topic komt.
Soms moet je accepteren dat je niet ieder probleem op langere termijn kunt oplossen, en een kortetermijnoplossing die wel werkt beschouwen als
next best thing.
Waarom reageren jullie in godsnaam dan op mijn berichten? Waarom negeren jullie me niet lekker als jullie toch denken dat het hele systeem wel lekker draait?
Omdat we graag open zijn. De meeste leden vinden dat volgens mij prettig. Als jij liever hebt dat we je voortaan negeren, geef het dan even aan, dan weten we dat en kunnen we daar rekening mee houden.
Op het moment dat er op een forum dit soort spontane trollacties kunnen ontstaan, is er wat goeds mis.
Oké. Beschrijf eens een systeem waarbij dit soort spontane trollacties
niet kunnen ontstaan (met de nadruk op "ontstaan")?
Al heb ik dan wel een paar vragen richting het beheer.
Voor de draad ermee, zou ik zeggen

Vragen staat vrij. Vragen
richting het beheer gaan wel in een PB liefst
