Welkom bij GameMaker Wedstrijd #41
Doel
Voor deze wedstrijd is het de bedoeling dat jullie eens nadenken over kunst, niet over
saaie zelfportretten van kunstenaars uit de 17
e eeuw, maar over interactieve kunst. Kunst die verwerkt zit in een spel.
Art Games zijn spellen waarin er een achterliggende betekenis aanwezig is, of waarbij je eens anders nadenkt over games. Lees verder op
Wikipedia: Art game (Alleen Engelstalig).
Als je niet zeker bent wat voor type spel we hier bedoelen kan je op het eerder vermelde artikel enkele voorbeelden bekijken, of lees de eerste 3 pagina's van dit topic waarin het thema wat beter uitgelegd wordt.
Als je niet zeker bent of jouw spelidee toegestaan is, stuur mij dan een
PM.
Overige regels
Je mag je spel niet begonnen zijn voor het begin van de competitie. Je mag eventueel wel bestaande resources gebruiken. Teamwork is toegestaan. Enkel games die werken onder Microsoft Windows (zonder HTML5) zijn toegestaan.
Deadline & Inzenden
Je spel moet uiterlijk
op vrijdag 8 november 2013 (
uitstel tot 10 november 2013) worden ingeleverd. Dit moet gebeuren door mij een
PM te sturen met (een link naar) je spel. Mocht je na het inzenden, maar voor de deadline, nog een update uitbrengen, vergeet dan niet om hier opnieuw een bericht voor te zenden.
Beoordeling
Een selecte groep juryleden zal je spel beoordelen. Elk jurylid zet afzonderlijk de inzendingen op volgorde van kwaliteit. Uit deze individuele volgordes wordt vervolgens de gezamenlijke rangorde bepaald, wat de einduitslag oplevert.
Prijzen
Eeuwige roem en glorie voor alle deelnemers.
- Mirror's Edge (Aangeboden door Laloeka) [*]
- Metro 2033, Risen en Sacred Citadel (Aangeboden door Jeverink) [*]
- Battlefield 3 (Aangeboden door TimVN) [*]
De eerste plaats mag als eerste uit deze prijzenpot een keuze maken, de tweede plaats krijgt daarna de keuze. De derde plaats krijgt sowieso de overblijvende prijs. Dit wordt afgehandeld na de wedstrijduitslag door middel van privéberichten.
De prijsaanbieders zijn zelf verantwoordelijk voor het uitgeven van hun prijzen. De wedstrijdleider, en de Nederlandse Game Maker Community, zijn hier niet verantwoordelijk voor.
Overig
- Er is een tutorial geplaatst over de Game Maker wedstrijden. Bekijk hem hier!
- Tip: Lees eerst goed dit bericht door voordat je iets vraagt. Vrijwel alle nuttige informatie staat in dit bericht.
Deelnemers (12)
- Perry26 (#41)
- guitarfreak (A Boy Joins the Army)
- kolj (The Wheel)
- 29632963 (Cleaning the World)
- Erik Leppen (The Human Trait)
- Tum (Urr Humpitump)
- Compor (Z-DOOR)
- Red Owl Games (Burst)
- Lucas De Smet (Ice Cold Puzzle)
- Steelkenny (Realize)
- Wout12345 (Procon)
- dennistimmy (Het Zware Leven van een Noob)
Veel succes!