Dat is snel, erg snel. Ik ben nog niet eens gewend aan GM7

Da's erg mooi, dat alpha transparency. Alleen, dat kon toch al, door een extra sprite te maken, en alpha toe te voegen dmv:
sprite_set_alpha_from_sprite()
Of een vergelijkbare functie? En hoe gaat dat precies in zijn werk, kun je dan in de Sprite Editor een soort extra subimage maken, die staat voor het alpha channel?
Ik denk trouwens wel nog meer dat YYG GameMaker commercieler maakt, en dat dit soort dingen ervoor zorgen dat mensen sneller beginnen met GM, omdat het er mooier uitziet, en je minder zelf hoeft te doen. (denk aan: RPG maker en uiteindelijk:
www.mygamefactory.com xD). Ik hoop dat het niet te veel veranderd, hooguit een paar extra functies/recourses, maar geen hele code-generate-knoppen, of functies die een half spel voor je maken.